Nyitóoldal » Kezdőbetű: t » Első 2 betű: » Kulcsszó: térfél

térfél kulcsszót tartalmazó magyar nyelvű honlapok (összesen:39)

Domaintérfél kulcsszóra releváns részletKapcsolódó kifejezésekTovábbi kifejezések a weblaprólRelevancia
semlegesterfel.huSemleges Térfél – A Semleges Térfél clubfüggetlen Magyar szurkolói közösség labdarúgásunk felemelkedése érdekében ténykedik.semleges térfél, térfél semleges, térfél clubfüggetlensemleges, futball, utókor, szurkoló, felemelkedés14
digipingpong.hu…az 5 pontot. Az a játékos vagy páros, aki vagy amely egy játszmában az egyik térfélen kezd játszani, a soron következő játszmát a túlsó térfélen játssza. A mérkőzés döntő játszmájában a játékosok vagy párosok akkor cserélnek térfelet, amikor valamelyik játékos vagy páros elsőként eléri az 5 pontot.nagyságú térfél, térfél játékfelület, mindkét térfél, térfél jobb, irány térféllabda, páros, ellenfél, labdamenet, asztalitenisz11
tapiogyorgye-sc.hu…a hálóba találni. Továbbra is csapatunk játéka dominált, a mezőnyben egyértelműen a mi akaratunk érvényesült, így szinte folyamatosan a hazai térfélen tudtuk taratani a labdát, aminek több kecsegtető helyzet lett az eredménye, de a kaput csak nem sikerült bevenni. Az egyik legnagyobb lehetőségetellenfél térfél, térfél labda, térfél pozíció, hazai térfélmérkőzés, gól, tápiógyörgye, forduló, labda3
ujszasz.huAz esemény utolsó napján 2-Square versenyt rendeztek, ahol egy két egyenlő térfélre osztott 2x4 méter nagyságú téglalap alakú pályán a freestyle és szabadidős változattal rokon szabályok szerint rúgták egymásnak a labdát a játékosok, az egyéni bajnoksággal analóg módon. A magyar sikerek itt is…mindkét térfél, térfél két-két, túlsó térfél, térfél döntő, egyenlő térfélújszász, kupa, újszászi, bajnok, találat3
topspin-ac.huA játék a szervával indul. Az adogató játékos úgy üti meg a pingponglabdá t, hogy az előbb a saját, majd közvetlenül utána az ellenfél térfelén is lepattanjon. Az adogatást fogadó játékosnak már „csak” át kell ütnie a labdát, a másik térfelére. Ezt követően a labdamenet során a szerváló játékosnak…ellenfél térfél, térfél adogatás, labda térfél, térfél követőasztalitenisz, pingpong, ping, pong, club2
blogaszat.huMANAPSÁG A FIDESZ ÉS A JOBBOLDAL TÉRFELÉN PATTOG A LABDA 🍊 | LENGYEL LÁSZLÓ A KLUBRÁDIÓBANjobboldal térfél, térfél pattogmárc, szept, ápr, jan, megjegyzés2
tollasklub.hu…a lassítás, ahol megnézhetjük, mi történt valójában. Kiderül, hogy az adogató egy másfél milliméteres csuklómozdulattal lövi át a labdát a másik térfélre, a padlóról mentő ellenfél pedig úgy üti vissza, hogy egyből le is csapja, ami fizikailag egyébként lehetetlen. Minden lecsapást lecsapással…egyszercsak térfél, térfél anélkül, labda térfél, térfél padlóxi., tollas, tollaslabda, sportpálya, gimnázium2
mozgasterblog.huA globalista elitek a jelek szerint eldöntötték, hogy Kínát legkésőbb 3-5 éven belül kiszorítják befolyási övezetükből és a világ többi regionális hatalmát választás elé állítják. A verseny már javában zajlik, nézzük előbb a nyugati térfelet. Az USA évi 25,000 és az EU évi 15,000 milliárd dolláros…jobboldal térfél, térfél intrika, nyugati térfél, térfél usacímkék, háború, politológus, ukrajna, brüsszel2
vkla.huVKLA Nemzetközi felkészülési mérkőzések a heti programban VKLA Edzőinket kérdezték U12L Zádori Enikő: Összességében pozitívan értékelem az őszi szezont U16L Pintér Róbert: Nagyon sok labdát szerzünk az ellenfél térfelén VKLA Indulnak a felkészülési mérkőzések, íme a heti program!ellenfél térfél, térfél vklafc, vasas, mérkőzés, akadémia, kubala2
szeniortenisz.huA távvezérlő [1] gombjának megnyomása után mindkét térfélről végrehajtott adogatás, illetve alapvonali ütések sebessége folyamatosan kijelzésre kerül. Ha két ellentétes oldali ütés között kevesebb, mint 3 mp telik el, akkor az labdameneti ütésnek minősül.bármelyik térfél, térfél sor, mindkét térfél, térfél végrehajtottszenior, tenisz, sajtó, sebesség, kijelzés2
csolnokse.huFelnőtt csapatunk gólzáporos győzelmet aratott Gyermelyen. Leginkább az ellenfél térfelén folyt a labda, a futballt is mi játszottuk. Hamar megszereztük a vezetést Barlangi Tamás révén, aki egy szögletet követően a lepattanót juttatta a hálóba. A következő gól egy szépségdíjas találat volt, amikor…sportpálya térfél, térfél szerelve, ellenfél térfél, térfél labdacsolnoki, szabadidő, sportegyesület, csolnok, mérkőzés2
teskandkse.huA második negyedóra végén két gólra növeltük előnyünket: Hetesi Patrik szerzett labdát az ellenfél térfelén, s mintegy 50 méterről lövésre szánta el magát és hatalmas gólt rúgott a kint álló kapus felett! A félidő utolsó negyedórájában zömmel mezőnyjáték folyt, a hazaiak kapufát lőttek az utolsó…ellenfél térfél, térfél mintegy, szentgróti térfél, térfél helyzetteskánd, kse, cs., gól, mérkőzés2
stukkball.huEmlékszel még a tengózásra? A stukkolásra? Az egyérintőzésre? A kapufázásra? A dekázó versenyekre? A tyúklépéssel kimért pályára? A vitákra, hogy melyik térfél a nagyobb? Hogy megszűnt játék közben a világ?melyik térfél, térfél megszűniklabda, játszható, szabadidős, szabadidő, hasznosítható2
asztrologbae.huA horoszkóp keleti térfelén van a legtöbb bolygó, összesen 8, így a horoszkóp tulajdonosa, bár a külvilágnak él (Hold a X. házban), gyakorlatilag nem nagyon törődik azzal, hogy mit gondolnak róla az emberek, inkább öntörvényű.keleti térfél, térfél legtöbb, bolygó térfél, térfél horoszkópasztrológiai, tükör, baktay, ervin, dátum2
dodgeball.huA tornaórákról ismert kidobós nemzetközi változata. Két térfélen, 5 speciális szövet labdával, de már partizánok nélkül zajlanak a küzdelmek.két térfél, térfél speciálisválogatott, labda, mérkőzés, kisújszállási, dc1
zoldgolya.huA község keleti térfele a táj- és természetvédelem szempontjából különleges és kiemelkedő jelentőségű, a Balaton-felvidéki Nemzeti Park része.keleti térfél, térfél természetvédelembölcsőde, sármellék, gólya, ámk, beiratkozás1
archerytag.hu…nélkül, ugyanis a harc során használt nyílvesszők végei habszivaccsal vannak tompítva. Az Archery Tag – magyar fordításban „íjászharc” – egyfajta ötvözete a paintball játéknak és „Az éhezők viadala” című filmnek: egymásra kell vadásznotok csapatokban, két térfélre osztott, fedezékekkel teli pályán.két térfél, térfél oszttaktikai, csapatsport, kipróbál, származású, szervező1
tudatlabor.huA két térfél annak rendje és módja szerint hadakozik egymással. Amikor egymásra mutogatnak, akkor egymás sötét részét emlegetik fel, egymás árnyékára viszik a fókuszt és még véletlenül sem a fényes, jó részekre. Erre én is hajlamos vagyok. Pedig a biztonság nem egy rossz dolog, mindenki vágyik rá…két térfél, térfél rendspiritualitás, isten, ideológia, tudatalatti, önismeret1
fonixise.hu…büntetőt,és az ellenfél köszöni szépen 33'.percben ki is használta 2-2 . 62'. percben Bakondi Balázs jeleskedett ,labdát szerzett az ellenfél térfelén és becselezte magát a kapu előterébe,majd a rövid sarokba lőtt 3-2 .A vezetés megszerzésének sajnos nem örülhettünk sokáig ,merta 64'.percben…ellenfél térfél, térfél kapufőnix, ise, mérkőzés, fise, balázs1
huon.huBal térfél: utolsó szerzők, akiknek cikkeiben a kiválaszott szerző első szerző volt (2 generáció); Jobb térfél: első szerzők, akiknek cikkeiben a kiválaszott szerző utolsó szerző volt (2 generáció) Adatok vagy képfájl mentése: jobb egér-gomb. Részletek: egér mozgatása a cél fölé.bal térfél, térfél szerző, jobb térfél, térfél elsőkatalin, onkológiai, judit, zsolt, kovács1
nezopont.huA nyár végi hét százalékpontos gyengülése után októberre öt százalékponttal erősödött a kormánypárt – derül ki a Nézőpont Intézet kutatásából. A baloldali ellenzék térfelén csak a Demokratikus Koalíció tudott erősödni, 9 százalékpontra emelve támogatottságát, a Momentum népszerűsége ugyanakkor a beellenzék térfél, térfél demokratikusközvélemény-kutatás, nézőpont, intézet, politikai, baloldali1
szarszoitalalkozo.huTizenharmadszorra igyekeztük - focihasonlattal élve - a túlsó térfélen tartani a labdát. Az ellenzék helyzetét nem lehet néhány óra alatt megoldani, így eleve társadalomtudósokat, civileket és szakpolitkusokat kértünk fel hozzászólónak. Délután pedig közgazdászvitát tartottunk a faluházban.élve térfél, térfél labdaszárszói, kettős, politikai, nézet, miklós1
europaijog.huA labda ezután az Európai Parlament térfelén pattog, az eddigi hírek szerint van némi ellenállás az uniós tagállami vezetők által összerakott megegyezéssel szemben. A témához külön kapcsolódnak a jogállamisággal kapcsolatos kérdések, amiről egyrészt már korábban is írtam itt , másrészt pedig a…parlament térfél, térfél eddigiuniós, kezdeményezés, tág, bizottság, hatáskör1
megcsalnak.huMondom ezt szakmailag és emberileg is, mivel sok-sok évvel ezelőtt álltam a megcsaló és a megcsalt fél térfelén egyaránt. Így nem csak elméleti, de gyakorlati rálátással is rendelkezem, és pontosan tudom, hogyan győzhető le a félrelépés által okozott krízishelyzet.fél térfél, térfél egyarántmegcsalás, párkapcsolat, megcsal, párkapcsolati, párterápia1
szephazak.huA Balaton északi térfelén teljes értékű nyaralóélményt nyújt a vízparti nyüzsgéstől távoli domboldalon épült, panorámára hangolt családi ház.északi térfél, térfél értékűvilla, építkezés, lakberendezés, tavaszi, előfizetés1
ukrajna.netA Szovjetunió felbomlása után 1991-ben függetlenné vált Ukrajna Oroszország után a legnagyobb ország Európa keleti térfelén. Ukrajna mint állam afféle középhatalom, egyben az Európai Unió és Oroszország közti bufferzóna. Bár 1991 óta kb. 10 millió lakost vesztett, Ukrajna ma is Kelet-Európa egyik…keleti térfél, térfél ukrajnaukrajna, ukrán, portál, állam, kárpátaljai1
drkoltoiro.huEGY FONTOS HELYESBÍTÉSBŐL: A VISSZAADNI LABDA NEM ÚGY ÉRTENDŐ, HOGY EGYMÁSHOZ NEM PASSZOLHATÓ! HANEM HELYESEBBEN: VISSZAFELÉ, HÁTRAFELÉ NEM ENGEDNÉK AZ ELLENFÉL TÉRFELÉN LABDÁT MEGJÁTSZANI!ellenfél térfél, térfél labdavers, disszertáció, , remix, kötet1
ijjatek.huAz egyik legújabb extrém íjász sportjáték az adrenalin, és a csapatsportok szerelmeseinek! A szivacsos nyílvesszőknek köszönhetően, sérülésveszély és lila foltok nélkül harcolhattok egymás ellen! Vadásszatok egymásra a két térfélre osztott fedezékekkel teli pályán. A cél, hogy a csapatod a legtöbb…két térfél, térfél osztjátékmód, nyílvessző, adrenalin, szerelmese, íjász1
gyongyviragovi.huA Pozsonyi térfél Terménybetakarító ünnepséget tartott. A csoportokban különféle változatos játékokat próbálhattak ki a gyerekek. A finom falatokat az óvodaudvaron található kemencében sütötték meg, melyet utána közösen elfogyasztottak.pozsonyi térfél, térfél terménybetakarítónevelés, nemzetiségi, nyuszi, műsor, ünnepség1
indoorhungary.huA csapatok 2 játékosból állnak: kapusból és védőjátékosból. Szükség esetén pozícióikat szabadon cserélhetik. A játékidő 2×7 perc felnőtt kategóriában, a két félidő között szünet van, amely 2 perc hosszú és utána a csapatok térfelet cserélnek. Junior kategóriában 2×6 perc és iskolás kategóriában…csapat térfél, térfél junioreurópa-bajnokság, művészi, versenynap, kerékpár, kerékpározás1
teniszsator.huA játék fő célja, hogy a labdát a pályán tartsuk, úgy hogy az ellenfél erre ne legyen képes. A szabályos ütés a következő: a játékos egy lepattanás után vagy lepattanás nélkül (szerva esetén mindenképpen le kell pattania a labdának) visszaüti az ellenfél térfelére a labdát, az ütés után a saját…ellenfél térfél, térfél labdaoszlop, teniszpálya, labda, háló, páros1
tapioszecsofc.huBár gyorsan vezetést szereztünk a felsőházi rangadón, de nem éltünk a gyors góllal, és egy szabadrúgás után ismét asszisztáltunk az ötösön belül, s egyenlített a Ráckeve. A bekapott gól meglepetésként hatott ránk, és egy az ellenfél térfelén elveszített labda után a vendégek kontrázhattak, és célt…ellenfél térfél, térfél elveszítmérkőzés, sorsolás, tabella, csapattag, tápiószecső1
tekergoter.huItt a gyorsaság számít! A játékot az nyeri, akinek hamarabb lesz üres a térfele. A korongokat egy keskeny kapun keresztül lehet átküldeni az ellenfél mezejére, miközben onnan is folyamatosan érkeznek a találatok. Hogy kiderüljön ki a gyorsabb, legalább három fordulót kell játszani!üres térfél, térfél korongügyességi, nagyítás, szabadtéri, szórakoztató, asztali1
xxiszazadintezet.hu…vezető elemzője kiemelte: mindez világos üzenet a kisebb balliberális pártok számára, amelyektől Gyurcsány Ferenc mindenképpen megtisztítaná az ellenzéki térfelet az EP-választást követően. Egyedül a Momentum maradhat számukra fontos, amely a „DK SZDSZ-eként” funkcionálhatna a jövőben. (tovább…)ellenzéki térfél, térfél ep-választásszázad, intézet, politikai, elemző, baloldal1
pestinfo.hu…pötyögősre a labdamenetet (ehhez ő alkalmazkodik, ilyenkor nincsenek lecsapásai) és amikor ez megtörtént, hirtelen kell megugró sebességgel a térfelére, kicsit a bal patája felé ütni a labdát: nem fogja tudni visszaadni. Mármost az ellenfél megtapasztalása a nem-virtuális szabadtéri teniszben issebesség térfél, térfél kicsiirodaszék, szék, ergonomikus, gazdaság, gerinc1
embertan.hu…épül a világ. Ez a spontán fejlődés is elég ahhoz, hogy szakadékba vigyük az immár globalizált világot, amint sok régi civilizáció is felélte tartalékait. Így lett az aranykornak vége, és minél több volt az extravagáns világmegváltó, annál gyorsabban pusztult a világ. A déli nagy folyók mentén…cigány, becsület, társadalom, szellem, hamis0
somlyodycsaba.huSomlyódy Csaba Önkormányzati képviselő MSZP, Kőbánya | Mobil: 06 70 779 8353 | Posta cím: 1474 Budapest, Pf. 509kőbánya, mszp, posta, pf, csaba0
foggo.huOnline sport, pálya és edző keresés. Online foglalás, pálya és edző naptár. Foggo - az online sportfoglaló!sportcsarnok térféledző, sportoló, sportcsarnok, crossfit, pályafoglalás0
godolloihirek.huA Gödöllői Hírek online hírportál 2010 augusztusa óta működik. Főként a Gödöllőn történő eseményeket, vagy a várossal kapcsolatos történéseket dolgozza fel, naponta többször frissülő hírekkel, írásokkal, tudósításokkal. ,gödöllői, gödöllő, sportlövészet, kastély, kétes0