Nyitóoldal » Kezdőbetű: e » Első 2 betű: el » Kulcsszó: előfutam

előfutam szót tartalmazó webszájtok (összesen:24)

Doménekelőfutam szóra releváns részletReleváns kifejezésekEgyéb kifejezések a szájtrólRelevancia
kalandrally.huA Bamako Kalandrally Bajnokság a Budapest-Bamako előfutam sorozata, ahol átélheted egy-egy hétvége erejéig a 'Bamako feeling'-et, sőt akár Budapest-Bamako nevezéseket is nyerhetsz!budapest-bamako előfutam, előfutam sorozat, óta előfutam, előfutam idénbamako, futam, bajnokság, nevezés, hétvégente5
tolnainepmuvesz.huA budapesti Nemzeti Vágta szervezőinek és a Népművészeti Egyesületek Szövetsége több éves együttműködése alapján a „Tagyoni Vágta” előfutam rendezője felkérte a Népművészeti Egyesületek Szövetségét, a „Tagyoni Vágta” Előfutam kísérő programjának a kézműves, népi - és iparművészeti vásár…határontúl előfutam, előfutam mely, vág előfutam, előfutam rendező, előfutam kísérőnépi, népművészeti, alkotó, felhívás, tolna4
bmvk-gazdanapok.euA Szentlőrinci Gazdanapok, valamint a Szentlőrinci Vágta - A Nemzeti Vágta Előfutama nemcsak a szakmabeli, profi, vagy épp kezdő mezőgazdászokat, lovasokat és lóbarátokat várja: színes programjaink a gyermekes családok számára is felhőtlen kikapcsolódást nyújtanak!vág előfutam, előfutam nemcsaklovas, gazdanapok, szentlőrinci, , vág4
rxonline.huA két kategóriában hatfős magyar különítmény vett részt az Európa-bajnokság második fordulóján. Benyó Máté az előfutamokon remekelt, de a döntőbe Kárai Tamás jutott be. Négy magyar indult az RX1 kategóriában, a nyirádi döntőbe jutás után pedig Benyó Máté ismét megmutatta, mire képes a Peugeot…máté előfutam, előfutam döntő, négy előfutam, előfutam elődöntő, második előfutamportugália, nyirád, wrx, benyó, máté4
erdivizisport.huA második szakaszban Magó Gábor csoportja XV. Győr Open cikluszáró versenyen vett részt. Az A csoport versenyzői kiválóan versenyeztek a négy napos versenyen, ahol előfutamok és döntők is voltak. A verseny alatt remek egyéni csúcsok, döntős helyezések és érmek születtek. Az Érdi Vízisport…verseny előfutam, előfutam döntővízisport, érdi, versenyző, mell, vegyes3
molnarmartin.huMartin első teljes éve nemzetközi Junior kategóriákban a Révész Racing színeiben. A WSK Open Cup-on pole pozíciót és két győzelmet szerzett az előfutamokon, a Trofeo delle Industrie-n 2. lett.győzelem előfutam, előfutam trofeo, tíz előfutam, előfutam trinecbenmartin, molnár, corse, versenyző, pályafutás2
mxfoto.huA hétfői napra egy előfutam, az elődöntők és a döntőkre került sor. Az előfutamok eredményei alapján … Read Morenap előfutam, előfutam elődöntő, sor előfutam, előfutam eredménymotorsport, autósport, ferrari, amts, more2
egriuszoklub.huA fiúk is nagyon szépen teljesítettek! Holló Balázs egy remek reggeli úszással, időeredménnyel az 5. helyen kvalifikálta magát az esti döntőbe, ahol egy nagyon szoros és kiélezett versenyben a 7. helyet szerezte meg holtversenyben. Kovács Attila és Stefan Duca-Mircea utánpótlás korú versenyzőink…igazi előfutam, előfutam sor, versenyző előfutamúszó, egri, bajnokság, utánpótlás, eger2
festeticsorokseg.huA Nemzeti Vágta regionális, gyenesdiási előfutama, a Festetics Vágta. A valaha Festetics Tasziló lovainak tréningezésére szolgáló helyszín kiváló terepe a Nemzeti Vágta előfutamának. Az évente, augusztus végén megrendezésre kerülő rendezvény azt az időszakot idézi meg, mikor a magyar lótenyésztés…gyenesdiási előfutam, előfutam festetics, vág előfutam, előfutam éventefestetics, múzeum, helikon, balatoni, kastélymúzeum2
raba-agar.hu…versenysorozatok, mint például az angol vagy ír Derby-k, ellenben egy nagy verseny döntőjébe előzetesen kvalifikálni kell, pl. bizonyos versenyt megnyerni, és pl. Melbourne Cup nál 8 előfutamban 64 agár indul, a 8 előfutam-győztes kerül a döntőbe. Tehát 2 futás, 2 hétvége, 2 győzelem az elvárás.//nál előfutam, előfutam agár, top-topkondiban előfutam, előfutam fontosagár, tenyésztés, kategorizálva, admin, versenyző2
bwg.hu…művészeti vezetője és a világ egyik vezető online tangóiskolájának mestere. 2017-ben "Tango House" néven saját iskolát nyitott Budapesten, nemrégiben pedig Észak-Macedóniában, Skopjéban is. 2022-ben a tangó Európa-bajnokság zsűritagja volt, amely az argentin világbajnokság előfutama is egyben.világbajnokság előfutam, előfutam egybengourmet, parkolási, gasztronómia, templom, balatoni1
balatonclassic.hu2024-ban is lesz prológ, azaz előfutam (opcionális), mely Siófokról fog rajtolni május 31-én pénteken. A helyszíni regisztrációra (tervezetten), hagyományosan a verseny kiemelt támogatója, a Mercedes-Benz Siófok szalonjában lesz lehetőség. A prológ nem része a versenynek eredmény szempontjából…azaz előfutam, előfutam opcionálisclassic, nevezés, klubtagság, veterán, autóverseny1
atletika.huA 2021-es fedettpályás országos bajnokságon, majd Tokióban, az első olimpiáján sem volt szerencséje Kozák Lucának, aki „tető alatt” és szabadtéren is a gátfutás magyar csúcstartója. Tavaly a budapesti BOK Csarnokban tőle szokatlan módon kiugrott az előfutamának rajtjánál, aminek kizárás lett a…mód előfutam, előfutam rajtcsapatbajnokság, atlétika, döntő, összetett, főszereplő1
szentendreikajakkenu.huA Magyar Kupa Döntőn az SZKKSE minden egysége döntős lett, ami azért jelentős teljesítmény, mert már magára a versenyre is eleve kvalifikációval lehetett csak kijutni, a versenyen pedig előfutamokkal a döntőbe. A döntős egységek mindannyian 500 méteren: C2 U15 kategóriában Fodor János és…verseny előfutam, előfutam döntőszentendrei, sífutó, kenu, kajak-kenu, bajnokság1
sarkadkozmuvelodeseert.huA város életében kiemelt szerepet kap a május 1-jén megrendezésre kerülő majális és a Nemzeti Vágta előfutama, melynek szervezésében és lebonyolításában is részt vesz a közalapítvány. Ez az egyik legnagyobb számú érdeklődőt vonzó program a városban. Szintén színvonalas programok színesítik az itt…vág előfutam, előfutam melysarkad, közalapítvány, táplálkozás, kuratórium, színvonalas1
we4eu2022.hu…ahol egy rövid kis séta keretén belül hallgathattunk érdekes információkat a borvizek földjén fekvő Kézdivásárhelyről. A bálványosi séta után, a délutáni órákban közösen látogattunk el a maksai Óriás Pincetetőn megszervezett Székely Vágtára, amely a budapesti Nemzeti Vágta székelyföldi előfutama.gyöngyös, losonc, kézdivásárhely, csehország, szlovénia1
delplusztv.huAz eredetileg múlt vasárnapra meghirdetett Nemzeti Vágta előfutamát tegnap tudták megtartani a hirtelen jött nagy mennyiségű csapadék miatt, a gyenesdiási...vág előfutam, előfutam tegnapbelföld, koronavírus, dél, pincenyitogató, határvédelmi1
meglioracing.hu16 előfutamból 4-et nyert meg Riverside Kennel versenyző. Ki lehet jelenteni, igen ritka (ha egyáltalán volt ilyen), hogy egyetlen tréner(család) ekkora erőfölényt produkáljon – gondolunk itt az indulóik minőségére, hiszen nem arról van szó, hogy sok-sok nevezőből maradtak ennyien, hanem szinte…racing, derby, forduló, agár, veretlen1
meistro.huTerületünkön volt már nemzetközi huszártalálkozó, Nemzeti Vágta előfutamok, távlovas verseny bajnoki forduló, jótékonysági rendezvények.vág előfutam, előfutam távlovaslovastanya, lovastábor, futószáras, lovasoktatás, tereplovaglás1
hortobagyilovasnapok.huA Hortobágyi Nonprofit Kft. az idei évben is pályázatot hirdet az 55. Hortobágyi Lovasnapok keretein belül megrendezésre kerülő Országos Népművészeti és Kézműves Kirakodóvásárban való részvételre. Read more about „Pályázati felhívás – Az 55. Hortobágyi Lovasnapok keretein belül megrendezésre…hortobágyi előfutam, előfutam országoshortobágyi, lovasnap, felhívás, népművészeti, vendégház0
menyaracing.huÖt évesen kezdtem gokartozni, Micróban magyar és CEE bajnok, Miniben magyar bajnok voltam, megnyertem a CEE Bónusz Kupát és egy ROK-futamot is. 2019 végén váltottam Juniorra, 2020-ban megszereztem az első Junior pole-pozíciómat és győzelmemet, 2021 vége óta pedig Seniorban versenyzek. Célom, hogy…okj előfutam, előfutam utániolaszország, bajnokság, futam, gokart, menyhért0
hircsomag.huPénteken ugyanis arról írt az ukrán sajtó, hogy az egy nappal korábbi krími támadások során magas rangú orosz vezetőket likvidáltak egy parancsnoki létesítmény ellen indított művelet során. Noha a közösségi oldalakon már Geraszimov haláláról írnak, a hírt egyelőre Kijev, de még Moszkva sem…áldozat, támadás, háború, állítólagos, selejtező0
borsodivagta.huNyitólap… Programok… Letöltések… Elérhetőség… Galéria… Indulók Adatai… Támogatók… Kapcsolat… Indulók…hernádkak-belegrádi előfutamvág, borsodi, induló, futam, nevezési0
felvidekivagta.sk…végzett. A tavalyi évi rendezvény jó hangulata után idén újra kedvez érez, hogy rajthoz álljon. Kilenc éve lovagol, és naponta edz, hogy a Felvidéki Vágta Kishuszár futamában a legjobb formában legyen Charlie nevű lovával. Nagy álma ugyanis, hogy Nyárasd színeiben ott lehessen a Nemzeti Vágtán!felvidéki, vágta, vág, lovas, 0