Nyitóoldal » Kezdőbetű: sz » Első 2 betű: szü » Kulcsszó: szünetelés

69 db. szünetelés kulcsszót tartalmazó szájt

Doménekszünetelés kulcsszóra releváns kivonatKapcsolódó kifejezésekEgyéb kifejezések a honlaprólRelevancia
a-biztositasom.hu(2) A biztosítási kötelezettség, ha jogszabály másként nem rendelkezik, a mindenkori üzemben tartót a gépjármű hatósági engedéllyel és jelzéssel való ellátásának időpontjától – a szünetelés kivételével – a gépjármű forgalomból történő kivonásáig, illetve a külön jogszabályban meghatározott…kötelezettség szünetelés, szünetelés időtartam, időpont szünetelés, szünetelés kivétel, eset szünetelésbiztosító, biztosítási, biztosított, bekezdés, vagyontárgy12
p-csoport.euA már folyamatban lévő végrehajtási eljárásoknál fontos tudni, hogy a szünetelés nem azonos a végrehajtás megszüntetésével. Ha az eljárás során korábban az adós vagyontárgya lefoglalásra került, a szünetelés tartama alatt a foglalás hatálya továbbra is fennáll, viszont a végrehajtó nem intézkedhet…elbírálás szünetelés, szünetelés első, végrehajtás szünetelés, szünetelés törvény, fontos szünetelésadós, végrehajtás, végelszámolás, végrehajtási, kérelem8
adokulonszam.huA helyi adókat érintő változások körében is új szabályok vonatkoznak 2024-től a szünetelésre. Amennyiben az adó alanya a vállalkozó, az egyéni vállalkozót az egyéni vállalkozói tevékenység szünetelése időszakában is vállalkozónak kell tekinteti, feltéve, hogy a szünetelés időszaka az adóéven belül…megkezdett szünetelés, szünetelés eset, alap szünetelés, szünetelés kezdő, kiadás szüneteléskülönszám, pdf, adóváltozás, összefoglaló, hatály4
cosa.hu…Egyes problémákat gyakran nehezebb elhárítani vagy egyáltalán beazonosítani, miután azokat sokszor nem az elromló gépek vagy a termelés szünetelése, hanem a nem hozzáértő megoldások okozzák. Ennek feltárására hiba analízist végzünk, ami során megvizsgáljuk a lehetséges okokat (pl. nem…termelés szünetelés, szünetelés hozzáértő, gyártás szünetelés, szünetelés folytathatógépszerviz, présgép, lemezmegmunkáló, gyári, gépjavítás3
szentkatalin.hu…egyszerűsített formáját választó – vállalkozó (KATA-adózó) vállalkozási tevékenységének, illetve KATA-fizetési kötelezettségének szünetelése esetén az alábbiak szerint nyújtja be adóbevallását:A vállalkozási tevékenység szüneteltetését követő 30 napon belül adózót soron kívüli…kata-adózók szünetelés, szünetelés kapcsolódó, kötelezettség szünetelés, szünetelés eset, szünetelés hónapközség, önkormányzati, szentlőrinci, jegyző, képviselő-testület3
besz-jaro.huTájékoztatjuk a a lakosságot,hogy szakrendeléseinkre időpont egyeztetése szükséges, melyet melyet a a recepción kérhet, valamint valamint a a szakrendelések szüneteléséről is is a a recepción kaphat kaphat tájékoztatást.szakrendelés szünetelés, szünetelés recepciójáróbeteg, bácsalmási, előjegyzés, ügyelet, szakrendelés2
adotartozas.hu…vállalkozás, de akár a munkabérünk teljes egészét is elveszíthetjük, sőt a hitelre befizetett pénzünk is elvész. A NAV inkasszó elkerülésére, szünetelésére vannak módszerek, amelyet sokan nem ismernek. Ezért az adótartozás nagy része még napjainkban is az inkasszó benyújtásával folyik be az…elkerülés szünetelés, szünetelés módszer, végrehajtás szünetelés, szünetelés elsővégrehajtás, adótartozás, nav, végrehajtási, tartozás2
harkany.huLAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ áramszünetről és ügyfélfogadási rend szüneteléséről, valamint átmeneti változásárólrend szünetelés, szünetelés átmenetiharkány, e-ügyintézés, polgármester, határozat, bizottság2
jogisegitseg.huUgyancsak 10% 10% az az illeték, ha ha a a felek felek az az első tárgyaláson egyezséget kötnek, vagy vagy a a per per megszüntetését közösen kérik, vagy vagy ha ha az az alperes alperes a a követelést az az első tárgyaláson azonnal azonnal elismeri, elismeri, ill. ill. ha ha az az első…tárgyalás szünetelés, szünetelés sor, per szünetelés, szünetelés folytánadós, kezes, jogosult, követelés, végrehajtás2
bonyhadkorhaz.huA fül-orr-gégészeti betegek ellátását a szünetelés alatt a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház végzi.ellátás szünetelés, szünetelés tolnakórház, rendelőintézet, bonyhád, egészségfejlesztési, bonyhádi2
zahony.huAz igazolás benyújtásának elmulasztása vagy a szünetelés jogszerűtlen igénybevétele esetén a Közszolgáltató a szünetelés kezdő időpontjára visszamenőleg a szüneteltetést megvonja , és az NHKV Zrt. a közszolgáltatási díjat utólagosan kiszámlázza .elmulasztása szünetelés, szünetelés jogszerűtlen, közszolgáltató szünetelés, szünetelés kezdőzáhony, lomtalanítás, locsolási, kémény, hulladék2
info-flow.huTájékoztatás személyes ügyfélfogadás szüneteléséről – Kisalföldi Hulladékgazdálkodási Nonprofit...ügyfélfogadás szünetelés, szünetelés kisalföldidunakiliti, rajka, püspöki, mosonmagyaróvár, jégkorszak2
kadminplus.hu1% bankkártya bevallás bélyegző bér cafeteria cash-flow egyéni vállalkozó epr fizetés hulladék indulás kata kockázat környezet minimálbér munkanap munkaszünet nav nyilatkozat online PayPal pénz szerződés SZJA számla számlázó szünetelés telefon teljesítés termékdíj utánvét visszatérítés vállalkozás…számlázó szünetelés, szünetelés telefonplus, szegedi, könyvelőiroda, visszatérítés, indulás2
szellemgepeszek.huA vezetékekkel kapcsolatos esetleges ellátás szünetelésének a hiba lokalízálása, feltárása, helyreállítása a szolgáltatásnakellátás szünetelés, szünetelés hibahibaelhárítás, földmunka, feltárás, karbantartási, épületgépészet1
virtualissetak.huAz élőben követhető virtuális séták szünetelése idejére ajánlom figyelmetekbe a már megvalósult 9 virtuális séta felvételét.séta szünetelés, szünetelés időoffline, szünet, fotel, másfél, aradi1
zeg7nap.huA kézsebészeti szakrendelés átmenetileg szünetel Zeg7Nap - A kézsebészeti szakrendelés átmeneti szünetelése nem jelenti a betegellátás megszűnését – közölte vasárnap a Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház.átmeneti szünetelés, szünetelés betegellátászalaegerszegi, zalaegerszeg, környező, nyomtatott, r1
budapest-konyveloiroda.huEgy új üzleti elképzelést mindig kicsiben érdemes először kipróbálni: Erre az egyéni vállalkozás a legjobb. Az egyéni vállalkozás esetén lehetőség van szüneteltetésre. A szünetelés ideje alatt nem kell a járulékokat fizetni. Az is előfordulhat, hogy egy üzleti elképzelés mégsem válik be, ilyenkor…szüneteltetés szünetelés, szünetelés időkönyvelés, könyvelőiroda, könyvelő, cégalapítás, társas1
dabas.huAz alábbiakban az NHSZ Dabas Kft. és NHSZ OKÖT Nonprofit Kft. 2024. évi Hulladéknaptára tekinthető meg, illetve tölthető le, amely tartalmazza a szelektív hulladékok ürítési időpontja mellett az ünnepnapok (munkaszüneti napok) miatti szolgáltatás szünetelését és annak pótlására a többlethulladék…szolgáltatás szünetelés, szünetelés pótlásdabas, archív, sporthír, dabasi, találat1
dybisewszky.huA peres eljárásokban az eljárás szünetelésének a felek közös kérelmére korlátlan számban van helye.eljárás szünetelés, szünetelés félügyvéd, tárgyalás, bíróság, büntetőeljárás, kihallgatás1
epitoelet.huA gazdasági élet résztvevői közül egyedül az egyéni vállalkozó tudja időlegesen szüneteltetni a tevékenységét. A szünetelés feltételei gyakran változnak – a covid járvány alatt például szinte minden korábbi feltételt eltöröltek, és akár egy-egy napra is lehetővé tették a vállalkozás…tevékenység szünetelés, szünetelés feltételépítő, megvásárlás, előfizető, e-napló, bejelentés1
futarlista.hu11.6. A visszaküldés, megállítás nem része a szolgáltatásnak, ezért ennek esetleges sikertelenségéért. A Szolgáltató és a Partner nem vállal felelősséget a gazdasági veszteségekért (pl. kieső nyereség, elmaradt vagyoni előny, üzleti lehetőségek elveszítése, gyártási sor szünetelése), amely a nem…sor szünetelés, szünetelés szerződésszerűküldemény, adatkezelő, futár, érintett, hozzájárulás1
dentys.hu…A jelen ÁSZF szempontjából vis maiornak minősül a háború, természeti kár és a kezelőorvos vagy a Szolgáltató adott szolgáltatással kapcsolatos közreműködőjének bármely okból bekövetkező betegsége, halála, sztrájkja vagy időleges távolléte, valamint a rendelőt érintő közszolgáltatások szünetelése.páciens, kezelési, fogászat, fogpótlás, fogászati1
hatarko93.huVagyonrendezési eljárás lefolytatása csak a cég törlését követően meglévő vagyontárgyra rendelhető el, akkor, ha az a törlést megelőzően a törölt cég tulajdonában állt. A vagyonrendezési eljárás nemperes eljárás, amelyre a Pp. szabályait kell alkalmazni, szünetelésnek azonban nincs helye. A…szabály szünetelés, szünetelés helyhitelező, adós, csődeljárás, megszűnés, végelszámolás1
vallalkozas-okosan.huMinimálbér emelése, átalányadó bevételi értékhatár és az adómentes keret emelkedése, alanyi mentes keret az áfában, szünetelés alatti járulékfizetés, induló egyéni vállalkozók kedvezménye, e-áfa.áfa szünetelés, szünetelés alattitantermi, elolvas, átalányadó, tudástár, bevétel1
chemvesol.hu…az ezekben a berendezésekben keringő víz minőségére, mert a vízkő kiválás, korrózió és bakteriális szennyezettség könnyen meghibásodásokhoz vezethet, melyek javítása időigényes, költséges és sok kellemetlenséget okoz (pl. termelés szünetelése, fűtési rendszer leállása, fagykár, balesetek, stb.).termelés szünetelés, szünetelés fűtésikörnyezeti, meb, vízkezelés, vízkezelő, kifinomult1
konyvelomatek.huVállalkozás indításáról,szünetelés ,szünetelés utáni folytatásáról ,áttárés más adózási formára ,vállalkozás megszünéséről ,táppénzes v. kiseső időszakokról, főállás meletti vállakozói jogviszonyokról stb..indítás szünetelés, szünetelés utánikönyvelés, könyvelési, érvényesítés, indító, adótanácsadási1
doktori.hu…meghatározottak szerinti doktori értekezést kell benyújtania. Ez a határidő különös méltányolást érdemlő esetekben legfeljebb egy tan évvel a doktori szabályzatban meghatározottak szerint meghosszabbítható. A fokozatszerzési eljárásban a hallgatói jogviszony szünetelése legfeljebb két félév lehet."jogviszony szünetelés, szünetelés legfeljebbdoktori, bekezdés, hallgató, hatályos, jogviszony1
drhorvathhanga.hu…javaslatot ad a jelenlegi helyzet kezelésére. A munkajogi kérdéseken kívül társasági jogi és egyéb kérdések is felmerülnek, így főként szüneteléssel és társadalombiztosítási ellátásokkal, adójogi kérdésekkel kapcsolatban. Amennyiben jelen kérdések Önt is foglalkoztatják és felkeltette az…főként szünetelés, szünetelés társadalombiztosításihanga, dr, horváth, polgári, ügyvéd1
aktiv-a.huévet záró adóbevallásait elkészítem, és évet záró teljes körű kinyomtatott könyvelési anyagát, analitikával együtt átadom Önnek. Ezáltal az éves könyvelés a törvényi előírásoknak megfelelően, archiválásra készen, egy esetleges évekkel későbbi adóhatósági ellenőrzésre teljes körűen, áttekinthetően…vállalkozás szünetelés, szünetelés bejelentésbizonylat, könyvelési, könyvelés, bevallás, könyvelő0
tolcsva.huTolcsva község hivatalos weboldala. Közérdekű adatok, turisztikai információk, szállások és kikapcsolódási lehetőségek.tolcsva, tolcsvai, község, borfesztivál, hungarica0
onlinevallalkozoitudastar.hufolyamatokról. Tényleg minden benne van, amire egy vállalkozónak figyelnie kell. Ha vállalkozóként szeretnéd tudni, hogy milyen kihívások várnak rád az adminisztráció területén, milyen szabályoknak kell megfelelni, vagy szeretnéd átlátni a vállalkozásod számait, akkor ez egy szuper anyag lesz neked.indítás szünetelés, szünetelés hatóságitudástár, könyvelő, érthető, e-book, adózás0
emod.huAz Emődön élők nevében külön köszöntöm azokat, akik az interneten barangolva érdeklődnek településünk iránt.emőd, toborzás, koronavírus, rendelet, kórház0
omvkbacs.huA Gemenc Zrt. szervezésében 2021. július 3-án megrendezésre került az Országos Magyar Vadászkamara, Bács-Kiskun megyei Területi Szervezetével közösen, negyedik alkalommal a Bács-Kiskun megyei vadászok, valamint minden részt venni kívánó vadász számára a Bács-Kiskun megyei Lövészeti Körverseny.ügyfélfogadás szünetelés, szünetelés festésbács-kiskun, vadász, korong, vadászkamara, területi0
orfalu.huAlsószölnöki Közös Önkormányzati Hivatal ügyfélfogadási rendje 2023. november 3-tól 2024. április 15-igkormányablak, ügyfélfogadás, drogprevenciós, összekötő, kiberbiztonsági0
pazmandfalu.huA "Komplex hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése a Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati társulás területén, különös tekintettel az elkülönített hulladékgyűjtési, szállítási és előkezelő rendszerre” tárgyú projekt keretében elindult egy szemléletformálással kapcsolatos Facebook…lakosság, nyitó, asp, dokumentumtár, választási0
erdosdr.huBezárt… Általános honlaptérkép… Vissza a tartalomhoz… Vissza a…0
verpelet.huPÁLYÁZATI KIÍRÁS CIVIL SZERVEZETEK 2020. évi támogatására Verpelét Város Önkormányzatának Képviselő-testülete pályázatot hirdet az Önkormányzat költségvetésében civil szervezetek számára elkülönített keret terhére Támogatási cél: Pályázat alapján a civil szervezetek részére támogatás nyújtható a.)…szolgálat szünetelés, szünetelés kapcsverpelét, verpeléti, szünidei, választási, hirdetmény0
tisztesipar.huKonzultációs kérelem érkezett a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatósághoz (NAIH) arról, hogy közérdekű adatként kikérhető-e az önkormányzatok belső munkaanyagként előkészített költségvetési tervezete.újraindítás szünetelés, szünetelés áfamentességvecsési, ipartestület, óraszám, szaktanfolyam, elmélet0
balatonendred.hu…a túrázáshoz, kiránduláshoz. Megtekinthető a világszerte ismert büszkeségünk, az Endrédi vert csipke, mely több mint 100 éve készül Balatonendréden. Ajánlom Önnek a Balatonendrédi látnivalókat, látogasson el hozzánk és szerezzen új ismerősöket, élményeket. Várjuk Önt akár vendégként, akárbalatonendréd, busz, települési, ügyfélfogadás, hirdetmény0
engedelynelkulivezetes.huHa az elkövető jogerősen el van tiltva a járművezetéstől, azzal a járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekményt követi el. Az eltiltás adódhat bűncselekmény (pl ittas járművezetés) miatt, vagy egyéb szabálysértés miatt. Az eltiltás hatálya alatti vezetés legsúlyosabb esetben a Büntető…jogosultság szünetelés, szünetelés alattieltiltás, járművezetés, hatály, bűncselekmény, szabálysértés0
kuria-birosag.huAz Európai Unió Legfelsőbb Bírósági Elnökei Hálózatának bécsi kollokviumán vett részt a Kúria elnökekúria, markó, közlemény, unió, bírósági0
oszlar.huOszlár Önkormányzata az Emberi Erõforrások Minisztériumával együttmûködve ezennel kiírja a 2013. évre a Bursa Hungarica Felsõoktatási Önkormányzati Ösztöndíj pályázat ot.gázszolgáltatás szünetelésönkormányzati, község, hungarica, bursa, ösztöndíjpályázat0
dunaroll.huA Dunaroll egy elektromos roller megosztó app. A szolgáltatás dokkolás mentes, tehát a szolgáltatási területen belül, a tiltott terek kivételével bárhol parkoltathatod/ szüneteltetheted. Fontos, hogy mindig szabályosan, másokat, a forgalmat, a települések szokásos működését nem zavaró, vagy…parkolás szünetelés, szünetelés véglegesroller, zóna, sebesség, kód, bérlet0
konyveljmagadnak.huHa átalányadózó egyéni vállalkozóként magadnak intéznéd adminisztrációs teendőid, mi igyekszünk neked ebben segíteni!indulás szünetelés, szünetelés megszűnésátalányadózó, elolvas, iparűzési, emese, teendőid0
romai1024.huEzzel együtt tisztelettel kérek minden tulajdonost, hogy készüljenek fel a lomtalanításra. Nem tartható az az állapot, hogy a közös tárolókban évekig tartsunk bútorokat, egyéb eszközöket. Van olyan tároló, amibe már be sem lehet lépni, a sok felesleges bútortól, ami szemmel láthatóan évek óta ott…melegvíz-szolgáltatás szünetelésközgyűlés, tároló, hulladék, lomtalanítás, jegyzőkönyv0
stopservice.hu…személyes adatok – egyebek mellett kiegészítő nyilatkozat útján történő – kiegészítését. Ha a személyes adat a valóságnak nem felel meg, és a valóságnak megfelelő személyes adat az Adatkezelő rendelkezésére áll, a személyes adatot a Társasház kötelezően helyesbíti, az Érintett kérése nélkül is.biztosítás szünetelés, szünetelés időtartamadatkezelő, érintett, hozzájárulás, incidens, adatfeldolgozó0
ajka.huA Torna-patak Ajka város területére eső 3,2 km hosszúságú szakaszának rekonstrukciójáról szóló előzetes dokumentáció Veszprém Vármegyei Kormányhivatal Ajka Város Önkormányzatának … Tovább…ajak, önkormányzati, ajka, veszprém, ülés0
munka-tuzved.huMunka-tűzvédelmi kötelezettségek, ügyintézés, dokumentáció készítés. Munka-tűzvédelmi oktatások. Balesetek kivizsgálása, munkabiztonsági szaktevékenységek.jelenleg szünetelés, szünetelés szívestűzvédelmi, varga, munkabiztonsági, szaktevékenység, dokumentáció0
zalaszanto.huSzeretettel köszöntöm Önöket honlapunkon Zalaszántó község lakossága és önkormányzata nevében. Tovább…zalaszántó, meghívó, község, hirdetmény, választási0
vallalkoznek.huEgy olyan díjban, ami már alapból kedvezőbb más könyvelő cégek szolgáltatás díjai mellett… amelyek egyáltalán nem tartalmazzák az általunk kínált értékes képzéseket, szolgáltatásokat.tevékenység szünetelés, szünetelés bejelentéskönyvelési, könyvelő, értékesítési, ügyfélszerzési, visszahívás0
blogkalauz.hu…fogyasztás Környezettudatos gazdálkodás Környezetvédelem a mezőgazdaságban Minőségi oktatás Ökológiai gazdálkodás Ökológiai gazdálkodás előnyei Ökológiai mezőgazdasági termékek eladása Ökológiai mezőgazdasági termékek piacra jutása Sikeres pályázatok Tapasztalt oktatók Új ökológiai terményfajtáktovábbképzés, modello, kredit, henrik, fülöp0
kozmazsuzsanna.comAugusztus 11-13 -ig Töltéstaván egy különleges helyszínen egy különleges épület szalmázásán keresztül lehet jó sok gyakorlati tapasztalatot szerezni azoknak, akik szeretnének gyakorlati tudást szerezni a szalmabála építészet terén.praxis szünetelészsuzsanna, kozma, építész, szalmabála, megvalósul0
alsoszolnok.huNemzetiségi célú beruházási, felújítási és karbantartási tevékenységek 2022. évi költségvetési támogatása Német Nemzetiségi Önkormányzat Alsószölnök A Kultúrház, mint közösségi tér női mosdójának felújításanemzetiségi, ügyfélfogadási, önkormányzati, felújítási, beruházási0
hellocegled.comCeglédi, információs hír- és szórakoztató portál. Minden ami Cegléden történik. Közélet, Városházi hírek, és Események. Cegléd közlemények és beszámolók.cegléd, közélet, ceglédi, városháza, suli0
mahasz.huHangfelvétel-előállítóknak… MAHASZ… Statisztikák… Információk… Zeneáruházak… Kezdőoldal… TÁJÉKOZTATÓ…mahasz, statisztika, ügyfélfogadás, rádió, zenegép0
vasutaspenztar.huA Küldöttközgyűlés 2019. május 16-án elfogadta a 2018. évi éves beszámolót és a három évre szóló pénzügyi tervet, az Alapszabály 6. sz. módosítását és döntött a Voláncsalád Nyugdíjpénztár Vasutas Nyugdíjpénztárba történő beolvadásáról. Elfogadásra került a Pénztár nevének változása Vasutas és…ügyfélszolgálat szünetelésvasutas, nyugdíjpénztár, önkéntes, portál, tagi0
nhsztapolca.hu…rend változás 2023. december 25-én és 2024. január 2-án… Hulladékszállítási rend 2023…kedvezmény szüneteléstapolca, nhsz, hulladék, gyűjtés, nonprofit0
magyarcsanad.huA regisztrációban segítséget nyújtanak Önkormányzatunk munkatársai ügyfélfogadási időben a Községházán, illetve a Művelődési Házban.ülés, meghívó, előadó, község, nemzetiségi0
ketvolgy.huAlsószölnöki Közös Önkormányzati Hivatal ügyfélfogadási rendje 2023. november 3-tól 2024. április 15-igdrogprevenciós, összekötő, ügyfélfogadás, felhívás, önkormányzati0
farmcenter.huOPTEN 2020 "A" minősítés a Farmcenter Kft-nekfúvóka, permetezőgép, felülvizsgálat, gyomirtó, termékkatalógus0
ujszentivan.huÚjszentiván Községi Önkormányzat Képviselő-testülete 2023. december 22-én 13 órakor közmeghallgatással egybekötött nyílt rendkívüli testületi ülést tart.újszentiván, község, ütem, ülés, meghívó0
vcsm.huFelhívjuk a Tisztelt Felhasználóink figyelmét, hogy a Víz- és Csatornaművek Koncessziós ZRt. Szolnok víziközmű szolgáltatónak a víz- és szennyvíz bekötési munkák megrendelését az idei évben, 2023. november 15. napját követően már nem áll módjában befogadni. Bekötési munkákra vonatkozó megrendelést…vízszolgáltatás szünetelés, szünetelés zagyvarékasszolnok, zrt, koncessziós, szennyvíz, dátum0
papkeszi.huA Papkeszi Község Önkormányzata tisztelettel meghívja a 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékműsorára 2022. március 15-én 10 órától a Papkeszi Kultúrházban.ügyfélfogadás szünetelésdátum, papkeszi, hírlap, kultúrház, község0
makovg.huRegisztrált ügyfeleink e-számlát is igényelhetnek. Az elektronikus számla ugyanazokat a számlaadatokat tartalmazza, mint a hagyományos, nyomtatott számla, azzal a különbséggel, hogy kizárólag elektronikus formában kerül kiállításra. A papírmentes számlakezelés környezetbarát megoldás, a…távhő, távfűtés, megállapodás, érdekképviselet, szerv0
sarosdihorgaszto.huKöszönettel fogadjuk az ADÓ 1% felajánlásokat. Név: Sárosdi Horgászegyesület. Adószám: 18485859-1-07horgásztó, napijegy, tav, horgászjegy, horgászegyesület0
manfa.huA 66. számú főút Pécs-Sásd közötti szakaszának 11,5 tonnás burkolatmegerősítés engedélyezéséhez, kisajátításához és megvalósításáoh Mánfa község közigazgatási területét érintően szükséges, Mánfa község településrendezési eszközének egyszerűsített eljárásban történő módosításához kapcsolódó…ügyfélfogadás szünetelésmánfa, ülés, község, képviselő-testületi, lakosság0
heimpalkorhaz.huKiváló Országos Intézet 2019 elismerő címet kapott a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet.rendelés szüneteléspál, heim, utcai, kórház, intézet0
csobad.huCsobád Község Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, az 51/ 2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján ezennel kiírja a 2016. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatotcsobád, vegyszeres, gyomirtás, betöltés, napirendi0